Poezja i proza

Autor: ZiKo ., Gatunek: Dramat, Dodano: 11 maja 2018, 22:32:21

Poezja i proza

Komentarze (23)

  • Konkurencja duża jest --na jednego człowieka przypada co najmniej dwóch poetów czy prozaików, którzy publikują na paru portalach, więc jeśli tylko na liter to co to za hejt? :)

    • ZiKo .
    • 11 maja 2018, 23:16:46

    Jesteśmy na Licie. Nie będę robił reklamy innym :)

  • No nie innym to nie ma co, - własność intelektualna jest cenna.
    A na marginesie nie taki liter straszny? Chyba.

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 06:17:00

    Skoro można sobie rysunkowo pożartować, to chyba nie :)

  • No i to przywiązanie, - do braku korekty administracyjnej itd.
    Fajnie.

  • z miłości hejtuje haha

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 10:38:16

    Z miłości do hejtowania :)

  • oj, Ziko, to raczej tak nie ma, żeby z nienawiści zrodziła się miłość, przynajmniej nie u ludzi. Ale zrobiło się poważnie:)) inna rzecz, że fajnie, że Ci się chce pokazać granice żartów, miłego.

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 10:51:01

    Złapałem Valerię siatką na motylki, ale już wypuszczam :) Też jestem zdania, że trzeba wierzyć w skrzaty, elfy i dobre intencje :)

  • :)

  • Czyli to Pan. Nie ładnie, nie ładnie.:)

    "Dobry żart tynfa wart".

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 12:05:53

    Pani Bernadetto!!! Czy ja wyglądam na liternetowego hejtera? Życia by mi nie starczyło, gdyby miał się tutaj jeszcze udzielać w charakterze trolla.

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 12:06:30

    *gdybym

  • Żartuję, nie zauważył Pan. :) Mało tego, jeszcze z błędem napisałam "nieładnie". Chyba z wrażenia. :)
    Wyjaśnię może - ja tylko w dwóch przypadkach stawiam uśmieszek na końcu swoich wypowiedzi - kiedy żartuję albo kogoś darzę niezwykłą sympatią.

    A te wykrzykniki mają coś oznaczać?

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 12:19:54

    Też je stawiam, kiedy żartuję :)

  • Oj milusi tu, milusi... Cium cium cium cip cip cip, jak to u Bruna/Zika.

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 12:29:19

    Jak to mówią: Uderz w stół... :)

  • :)

  • Braun vel ziko goni za afryka ;) mem może i dobry (na czasie) lecz kaleczy zemioslo... ostatnio Ziko twoj fufel Filipak z calym przekonaniem zyczyl mi smierci nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale jest ale i bedzie ale pzd

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 22:08:20

    Nie odpowiadam za grzechy całego literackiego świata względem Ciebie, Przemku.

    • ZiKo .
    • 12 maja 2018, 22:11:27

    *popełnione

  • Ziko przedszkolaku hejterzy to Ci co niewiedzie im sie w pisaniu... ala Krytycy to oczywiscie cytat nie pamietam kogo, jesli takie memy cie dowartosciuja to z sensem... a nie maslo maslane

    • ZiKo .
    • 13 maja 2018, 04:59:25

    No to nie wiem, dlaczego Ty to robisz profesorku, skoro Ci tak dobrze idzie... z tym pisaniem.